Wysyłkowa sprzedaż spółek

Procedura wysyłkowej sprzedaży gotowej spółki jest opracowana w sposób najmniej kłopotliwy dla Klienta. Jeśli nasi Klienci nie chcą tracić czasu na dojazd i załatwianie formalności we Wrocławiu, nie ma żadnych przeciwwskazań, aby sprzedaż spółki załatwić na odległość. Po omówieniu wszystkich spraw drogą mailową i telefoniczną, jak również przedstawieniu Klientowi dokumentów spółki w formie skanów, można dokonać sprzedaży gotowej spółki. Mimo, że umowę sprzedaży udziałów musi poświadczyć notariusz, to kupujący i sprzedający nie muszą znaleźć się w kancelarii w tym samym miejscu i czasie. Najpierw umowę sprzedaży spółki poświadcza u notariusza w swoim mieście kupujący oraz uiszcza przelewem opłatę za zakup udziałów. Następnie umowa jest przesyłana kurierem do sprzedającego, który w swoim imieniu poświadcza ją u notariusza w wybranej kancelarii.

W przypadku zainteresowania kupnem więcej niż jednej spółki z o.o. istnieje możliwość dojazdu do Klienta na terenie całej Polski.

Procedura wysyłkowej sprzedaży gotowej spółki jest opracowana w sposób najmniej kłopotliwy dla Klienta. Jeśli nasi Klienci nie chcą tracić czasu na dojazd i załatwianie formalności we Wrocławiu, nie ma żadnych przeciwwskazań, aby sprzedaż spółki załatwić na odległość. Po omówieniu wszystkich spraw drogą mailową i telefoniczną, jak również przedstawieniu Klientowi dokumentów spółki w formie skanów, można dokonać sprzedaży gotowej spółki. Mimo, że umowę sprzedaży udziałów musi poświadczyć notariusz, to kupujący i sprzedający nie muszą znaleźć się w kancelarii w tym samym miejscu i czasie. Najpierw umowę sprzedaży spółki poświadcza u notariusza w swoim mieście kupujący oraz uiszcza przelewem opłatę za zakup udziałów. Następnie umowa jest przesyłana kurierem do sprzedającego, który w swoim imieniu poświadcza ją u notariusza w wybranej kancelarii. Umowa zostaje następnie odesłana do Kupującego. Koszty wizyt u notariusza oraz opłacenie kuriera leżą po stronie Kupującego.