Rozpocznij biznes
w 24 godziny

Sprzedaż czystych, gotowych oraz dostępnych od ręki spółek z ograniczoną odpowiedzialnością.

Zapewniamy kompleksowe usługi w zakresie:

Sprzedaży i rejestracji spółek z o.o.

Wirtualnego biura

Księgowości

Przygotowywania dokumentów aktualizacyjnych do Krajowego Rejestru Sądowego

Gotowe spółki

Prowadzimy natychmiastową (24h) sprzedaż gotowych, czystych spółek z o.o.

Gotowe spółki to idealne rozwiązanie pozwalające oszczędzić czas związany z zakładaniem spółki od podstaw.

Wszystkie nasze spółki są w pełni zarejestrowanymi podmiotami prawnymi, posiadającymi czystą historię gospodarczą, umowę spółki, numery KRS, REGON, NIP oraz adres siedziby w wirtualnym biurze w samym centrum Wrocławia. Na życzenie klienta rejestrujemy spółkę jako płatnika VAT PL/ VAT UE.

Więcej informacji

Zadzwoń teraz: +48 576 215 645

Aktualna oferta

Nazwa Data rejestracji Aktywny VAT Stan Cena
VAT PL & EU Wolna 4500 zł
VAT PL & EU Wolna 4500 zł
- Wolna 4000 zł
13 lipca 2020 VAT PL & EU Wolna 2500 zł
13 lipca 2020 VAT PL & EU Wolna 2500 zł
3 kwietnia 2020 - Zajęta 2500 zł
17 stycznia 2020 VAT PL & EU Zajęta 3500 zł
15 września 2019 - Wolna 1500 zł
8 września 2019 - Wolna 1500 zł

Po szczegółową ofertę zapraszamy do kontaktu pod numerem +48 576 215 645 lub pod adresem e-mail biuro@sprzedazspolki24.pl.

Zadzwoń teraz: +48 576 215 645

Wysyłkowa sprzedaż spółek

Istnieje możliwość zakupu spółki poprzez wysyłkową procedurę sprzedaży.

Klienci, którzy zainteresowani są zakupem spółki, mają możliwość nabycia udziałów spółki z dowolnego miejsca w Polsce bez względu na lokalizację siedziby firmy, która zajmuje się sprzedażą gotowych spółek. Wszystko za sprawą wysyłkowej sprzedaży spółek, która zyskuje na coraz większej popularności.

Wirtualne biuro

Naszym Klientom zapewniamy usługi wirtualnego biura w samym centrum Wrocławiu.

Wirtualne biuro to idealne rozwiązanie dla przedsiębiorców rozpoczynających prowadzenie działalności gospodarczej. Skorzystanie z jego usług umożliwi Państwu znaczną redukcję kosztów związanych z wynajmem lokalu oraz zatrudnieniem pracowników biurowych.

Księgowość

Świadczymy profesjonalne usługi księgowe oraz doradcze w dziedzinie optymalizacji kosztów firmy.

Nasi klienci są traktowani indywidualnie. Dla każdego klienta ustalamy odpowiedni zakres świadczonych usług. Rozmawiamy wyłącznie o Państwa firmie, bez stosowania porównań, bez sztywnych cenników czy kategorii – biorąc pod uwagę rodzaj prowadzonej działalności, formę prawną oraz uśrednioną ilość dokumentów księgowych w każdym okresie rozliczeniowym.

Oferujemy gotowe spółki z o.o. na sprzedaż. Wrocław to idealne miejsce do prowadzenia biznesu, zaś wirtualne biuro we Wrocławiu, w samym centrum miasta, ułatwi jego prowadzenie pod kątem formalności. Mamy w ofercie również spółki z o.o. z VAT, także z VAT UE. Jeśli starasz się o finansowanie lub dotacje, mamy dla Ciebie gotowe spółki z o.o. ze stażem. Natomiast jeśli nie interesuje Cię kupno gotowej spółki, możemy zaproponować pomoc w rejestracji. Obsługujemy klientów w wielu językach, w tym w języku angielskim, niemieckim, rosyjskim i ukraińskim. Z myślą o klientach zagranicznych mamy gotowe spółki z o.o. dla cudzoziemców. Oferujemy kompleksowy pakiet - kupno udziałów w spółce z o.o., wirtualne biuro we Wrocławiu, biuro rachunkowe, pomoc w uzyskaniu karty pobytu, PESELu i innych formalności. Kupno gotowej spółki z o.o. trwa nie dłużej niż 24 godziny i pozwala na szybkie rozpoczęcie biznesu. Czyste spółki z o.o., czyste spółki z o.o. z VAT, czyste spółki z o.o. ze stażem - oferujemy szeroki wybór, także jeśli chodzi o zakres PKD. Oferujemy wyłącznie spółki z o.o. bez długów.